• Praca zdalna uczniów

• Kolejne dni upływają na pracy zdalnej. Nauczyciele mają codzienny kontakt z uczniami. Za pośrednictwem m.in. aplikacji classroom czy też meet uczniowie uczestniczą w pełnoprawnych lekcjach, które stanowią dla nich wypełnienie dnia na obowiązkowej kwarantannie. Dzieci przykładają się do lekcji czego dowodem są przykładowe prace uczniów klasy „0”. Nieocenieni są również rodzice dzieci, którzy bardzo mocno angażują się w zajęcia online. Ten czas to duże wyzwanie dla nas wszystkich. Uczymy się „innej szkoły”. Budujemy na nowo zasady współpracy między uczniami, nauczycielami i rodzicami. Motywuje nas wszystkich praca naszych uczniów. Praca wynikająca z ich zaangażowania, chęci rozwoju i gruntującej się samodzielności. Nie jest łatwo, ale nikt nie narzeka.Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za wzajemne zrozumienie, cierpliwość, wyrozumiałość, szacunek i zaangażowanie.

Piotr Melnarowicz

DyrektorSzkoły Podstawowej im. Jadwigi śląskiej w Sokołowcu

• Wiosenna przerwa świąteczna 9 - 14 kwietnia 2020r.

• Wiosenna przerwa świąteczna w szkołach od 9 do 14 kwietnia 2020r.

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.więcej: https://www.gov.pl/web/edukacja