• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
          • „WSZYSTKIE ŚMIECI SĄ NASZE”

Pod takim hasłem uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu wzięli udział w 29 AKCJI „SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022”. Tradycyjnie w podzieleni na 4 grupy w miejscowościach: Lubiechowa, Sędziszowa, Rząśnik i Sokołowiec pod opieką nauczycieli wyruszyli na szlaki i zbierali śmieci. Na zakończenie akcji sołtysi przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników, dziś pieczone kiełbaski smakowały szczególnie. Każdą grupę odwiedził także Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa – Paweł Kisowski wręczając słodkie upominki.

• Sprzątanie Świata 2022 …

W dniu 16.09.2022r. (piątek) uczniowie Szkoły Podstawowej im. w Sokołowcu biorą udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątanie Świata 2022 pod hasłem „Wszystkie Śmieci nasze są”.

Zbiórka nauczycieli oraz uczniów klas I i VIII w wyznaczonych miejscach o godzinie 9.00:

- SĘDSZISZOWA – zbiórka przy sali wiejskiej,

• „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” - przystępujemy do akcji….

Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej przystąpiła do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez LIDL,
            która polega na przekazaniu sprzętu sportowego i elektronicznego najwyższej jakości na potrzeby
            szkoły.
            Jak pozyskać sprzęt? Wystarczy robiąc codzienne zakupy w sieci sklepów LIDL odebrać TALENCIAKI
            (specjalne kupony) przy kasie i przekazać je do szkoły.
            Akcja rusza od 05. 09. 2022 r. do 13. 11. 2022 r.
            Zapraszamy Wszystkich do zabawy i wsparcia naszych uczniów.
            Jesteśmy przekonani, że szkoły są pełne talentów, pozwólcie Państwo nam tylko te talenty uwalniać.
            Szczegóły: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469#10060235

• „NARODOWE CZYTANIE 2022”

W sobotni poranek przy kwietnych rabatach w Szkole Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu spotkali się uczniowie, rodzice i nauczyciele – uczestnicy ogólnopolskiej akcji „NARODOWE CZYTANIE”. Swoją obecnością zaszczycili nas także: Przewodnicząca Rady Miejskiej – Urszula Zajda, Przewodnicząca Rady Rodziców - Agnieszka Kucia oraz Dyrektor Szkoły – Piotr Melnarowicz.

• Partnerzy

• {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3