• Konkurs Bożonarodzeniowy 2020 – wyniki.

     • Wśród nagrodzonych uczniów w Konkursie Bożonarodzeniowym są uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej:
      Klasa 1
      Maria Jędrzejczyk  oraz Milena Siepracka – wynik: 100%, zaś:
      Wojciech Piskorski, Bartosz Sieja i Nadia Załucka – wynik: 98,7%
      Klasa 2-3
      Amelia Kucia – klasa II, – wynik: 100%, zaś:  
      Martyna Dominiak – klasa II,  Lena Adamowicz – klasa III i Lena Gostkowska – klasa III – wynik: 98,9%
      Klasy 4
      Lena Ewa Daszkiewicz , Nikodem Jurek oraz Oliwa Piszczek – wymik: 96,4%
      GRATULUJEMY SUKCESÓW.

     • Wyróżnienia w konkursie  plastycznym

     • Zakończyła się kolejną edycja konkursu plastycznego o tematyce bożonarodzeniowej. Wśród wyróżnionych są  uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu:
      - praca grupowa – Oddział Przedszkolny w Sokołowcu,
      - Kacper i Mikołaj Szlejski,
      - Oskar Rabenda,
      - Fabian Biłous,
      - Wojtek Mroczkowski,
      Wszystkim serdecznie gratulujemy.

     • Jasełka w przedszkolu....

     • Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. O tym przypomniały nam przedszkolaki, które zademonstrowały swój kunszt aktorski przedstawiając jasełka.
      Brawo.

     • Pozyskiwanie książek do biblioteki

     • Pozyskiwanie książek do biblioteki jest trudne,

      ale razem zawsze łatwiej.

      Dziękujemy uczniom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym . To dzięki Wam udało się zdobyć nowe książki do biblioteki szkolnej.

      Nasza biblioteka wzięła udział w akcji sklepu Biedronka „Gang Fajniaków”. Nauczyciel bibliotekarz zbierał naklejki na książki Gangu Fajniaków. Dzięki temu udało się odebrać ze sklepu 15 książek. „Gang fajniaków: miasto marzeń”, „Gang fajniaków: sprzątanie świata” oraz „Gang fajniaków: na tropie Stefka”. Książki zostaną opieczętowane i obłożone oraz będą mogły być wypożyczane przez naszych uczniów.

     • INFORMACJA

     • W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem COVID-19 u pracownika szkoły oraz na podstawie pozytywnej opinii uzyskanej z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Złotoryi ZARZĄDZAM nauczanie zdalne dla wszystkich uczniów z punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego w okresie od 11.12.2020r. (piątek) do 17.12.2020r. (czwartek) włącznie. 
       

      W zależności od rozwoju sytuacji mogą pojawić się nowe komunikaty, dlatego bardzo proszę sprawdzać komunikatory klasowe, witrynę szkolną oraz dziennik elektroniczny. 
      Pozdrawiam
      Piotr Melnarowicz
      Dyrektor 
      Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu

     • Kolejny sukces młodych plastyków .........

     • Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej z kolejnymi wyróżnieniami w międzypowiatowych konkursach plastycznych. Tym razem w konkursie "POCZTÓWKA DO św. MIKOŁAJA"

      GRATULUJEMY SUKCESÓW.

     • Wirtualna wycieczka do Centrum Pieniądza w Warszawie….

     • Wprawdzie nie udało nam się zrealizować wycieczki do Warszawy w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Polski ZŁOTY ma STO lat” z powodu pandemii to wybraliśmy się na zajęcia zdalne prowadzone przez ekspertów z Centrum Pieniądza NBP w Warszawie.

      1 grudnia odbyła się premiera filmu „Zanim pojawił się złoty” oraz spotkanie z ekspertem, który oprowadził nas po Centrum Pieniądza on-line i odpowiadał na nasze pytania. W spotkaniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na kolejne spotkania zdalne pod tytułem „Śladami polskiego pieniądza”.