• „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI” - skok ku nowoczesności....

     • Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu uzyskała dofinansowanie w ramach rządowego projektu "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dzięki pozyskanym funduszom zakupiono m. in.: drukarkę 3D plus akcesoria, mikrokontrolery z sensorami, sprzęt audio-video, który pozwoli uczniom nauczyć się prezentować swoje osiągnięcia – tj. kamera przenośna (ze stabilizacją obrazu i zapewniająca jakość nagrywania Full HD), statyw, gimbal, mikroport, oświetlenie, aparat fotograficzny z akcesoriami (matryca, wbudowana lampa błyskowa, gogle VR, roboty edukacyjne, peny 3D, skanery do drukarek 3D, mikroskopy i kompatybilne z nimi wizualizery.

      Zakupione pomoce dydaktyczne wpłyną znacząco na atrakcyjność prowadzonych zajęć. Uczniowie przez zabawę będą mieli okazję odkrywać swoje talenty i zainteresowania, rozwijać kompetencje, co znacząco wpłynie na rozwój osobisty i planowanie przyszłości.

     • Informacja

     • Uroczysta Gala rozpoczynająca rok szkolny 2022/2023 w Szkole Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu odbędzie się w dniu 01.09.2022 r. (czwartek), o godzinie  8.00  na sali sportowej.

      Dowozy uczniów zgodnie z rozkładem z poprzedniego roku szkolnego.

      Odjazd autobusu w dniu rozpoczęcia zajęć: 10.30