• XX Memoriał Tadeusza Pietroszka z sukcesami

• Bardzo licznie zaprezentowała się Szkoła Podstawowa w Sokołowcu na XX Biegu Ulicznym "Memoriał Tadeusza Pietroszka". Do biegu przystąpiło 29 uczniów z naszej Szkoły. W całym biegu brało udział blisko 250 uczestników z większości szkół powiatu złotoryjskiego oraz z zaprzyjaźnionego czeskiego Mimonia. Dzieci biegały na dystansach od 600m. do 1500m. po ulicach miasta. W każdej kategorii brało udział około 25 - 45 uczniów. Mimo tylu uczestników udało nam się uzyskać bardzo wysokie miejsca.

Najwyższe z nich w TOP 10 to:

JAKUB PIÓRO - 2 miejsce klasa VIII

ZUZANNA WOŹNIAK - 2 miejsce klasa II

EMILIA PĘCAK - 7 miejsce klasa II

KINGA RYDZ - 7 miejsce klasa III

KINGA KUREK - 7 miejsce klasa V

OLIWIA RYCHLICKA - 11 miejsce klasa V

TOMASZ SZLĘZAK - 8 miejsce klasa V

MARCIN BUCHOWSKI - 11 miejsce klasa V

ANDRZEJ PIÓRO - 9 miejsce klasa VI

DAMIAN KUZIOMKO - 8 miejsce klasa VII

KRZYSZTOF KOBIELA - 10 miejsce klasa VIII

Pozostałe miejsca w drugiej i trzeciej dziesiątce

Opiekun:P.Szczucki

• Sukcesy w zawodach jeździeckich

• Nasza uczennica z klasy VIII Aleksandra Maciałek zajęła 1 miejsce w zawodach jeździeckich o Puchar Klubu Jeździeckiego BRAWURA.  Były to towarzyskie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. W kategorii LL (70 - 80 cm) brało udział 15 par.

Tydzień później w Mlecznie odbyły się II towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody. W zawodach uczestniczyło kilkanaście par. Oli udało się powtórzyć sukces - w mini LL zajęła 1 miejsce, a w kategorii L 3 miejsce. Ogromne gratulacje!!!
        • XVII Powiatowy Dzień Regionalisty

• " Wojcieszowskie dziedzictwo przyrodniczo-histyryczne dla niepodległej" pod takim tytułem rozpoczął się XVII Pwiatowy Dzień Regionalisty, w którym brała udział klasa VIII pod opieką p.Ewy Dudek.

Podczas uroczystości była obecna większość szkół z powiatu złotoryjskiego. Uczniowie przechodzili wyznaczonymi trasami na górę Miłek, Gruszkę i Silesię. Na trasie rozwiązywali testy oraz wykonywali fotografie cennych obszarów przyrodniczych. Po zakończonym marszu i rozwiązaniu wszystkich testów przyszedł czas na poczęstunek i podsumowanie XVII Dnia Regionsalisty. Po ocenie wykonanych fotografii oraz rozwiązanych testach okazało się, że na I miejscu znalazła sie nasza Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu - ogromne gratulacje!!!