• Projekt edukacji ekonomicznej zakończony

•          19.12.2018r. w Szkole Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu podczas apelu z okazji Bożego Narodzenia odbyła się UROCZYSTA GALA wręczenia nagród laureatom konkursów – uczestnikom projektu edukacyjnego  pt.: „Od kruszcu do monety – jak powstały pierwsze pieniądze w świetle 100–lecia odzyskania niepodległości  przez Polskę”. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Nagrody uroczyście wręczyła  Wioleta Płoszczyca – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu. Wśród nagrodzonych uczniom znaleźli się:

1. W Szkolny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem „Ekonomiczni QR-realiści”: Szymków Bartosz – kl. IV, Buchowski Marcin – kl. V, Dominiak Radosław– kl. V, Koziarz Oliwia– kl. V, Sobański Patryk– kl. V,  Dębicki Łukasz – kl. VI, Madej Magdalena -  kl. VII, Węgrzynowski Armin -  kl. VII, Chodyra Radosław -  kl. VIII, Dominiak Marcin -  kl. VIII, Szymków Dominik-  kl. VIII,
            2. W Szkolnym Konkursie Wiedzy z wykorzystaniem aplikacji komputerowych i multimedialnych:

I miejsce: Magdalena Piszczek, klasa VIII

II miejsce: Dominik Szymków, klasa VIII

III miejsce: Wiktoria Mroczkowska, klasa IV

IV miejsce: Maciej Krawczyk, klasa VII

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji projektu edukacyjnego pt.: „Od kruszcu do monety – jak powstały pierwsze pieniądze w świetle 100–lecia odzyskania niepodległości  przez Polskę”. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

GRATULUJEMY LAUREATOM KONKURSÓW!

Piotr Melnarowicz