• INFORMACJA

     • W dniach od 01.02 do  – 05.02.2021r. odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami za pomocą aplikacji MEET, według harmonogramu. Temat przewodni: ”Podsumowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej w I semestrze roku szkolnego 2020/2021”. Link do spotkań prześlą w dniu spotkania wychowawcy klas.
      ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ROZICÓW DO UDZIAŁU.

     • Powrót uczniów do nauki po feriach

     • Szanowni Państwo,
      Informuję, że od poniedziałku 18 stycznia 2021r. uczniowie klas I-III szkół podstawowych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych nadal będą się uczyć zdalnie. Uczniowie z Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego pracują stacjonarnie według obowiązujących zasad. Zachęcamy do korzystania z obiadów w szkole.
      Przypominam, że:
      - Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.
      - Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).
      - Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej, w autobusie – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
      Więcej szczegółów:
      Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl) 
      Dojazd do szkoły zgodnie z przyjętym rozkładem.
      Pozdrawiam serdecznie 
      Dyrektor

     • PRZEKAŻ 1% PODATKU dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu.

     •  
      Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy przekazali nam 1% podatku, wszystkie pieniądze zasiliły konto Rady Rodziców i będą rozsądnie wydatkowane w rozwój uczniów.
      Informujemy, że  w  tym roku również zapraszamy wszystkich do wsparcia naszych inicjatyw i prosimy  o przekazanie 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: SP Sokołowiec 9527. Dziękujemy za każdy przekazany 1%.
      Wszelkie szczegóły, gotowy program do rozliczenia podatku, wzory dokumentów: https://fsmm.pl/9527/pomoz_nam_doposazyc_szkole_w_sprzet_multimedialny_i_interaktywny?fbclid=IwAR3VMCqd4gzjQUd_0gzTvVczeYOofdcTgt1kz45BOLPvCBn6k-iaFrBHQ8g 
       Zapraszamy do współpracy.