• Informacja

• 09. 06. 2023 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu.

Punkt Przedszkolny oraz Oddział Przedszkolny pracują zgodnie z dotychczasowym planem pracy. W tym dniu nie będą organizowane dowozy autobusami szkolnymi oraz nie będzie obiadu.

Proszę zapewnić uczniom bezpieczeństwo.

• FESTYN z okazji DNIA DNIECKA – oj działo się….

• W dniu 1 czerwca na stadionie w Sokołowcu spotkali się uczniowie naszej szkoły. Dla nich wiele niespodzianek przygotowali rodzice i nauczyciele szkoły. Były zjeżdżalnie, jazda konna, trampoliny, wspólne gry i zabawy, pieczone kiełbaski, lody, ciasta…..

Wszystkim dzieciom życzymy samych tak radosnych chwil, uśmiechu i pogody ducha.

Życzymy Wam świata pełnego kolorów, szczęścia, serdeczności, przyjaznych ludzi, a nadto wspaniałych przygód, abyście mogli odkrywać go wciąż na nowo.

Niech szeroki uśmiech zagości na Waszych buziach i niech nigdy nie opuszcza Was dziecięca ciekawość świata. A marzenia, nawet te najbardziej skryte, niech się spełnią…

GROMKIE BRAWA dla rodziców, wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły, strażaków z OSP w Sokołowcu za przygotowanie tak fantastycznej imprezy.

BRAWO!

• Droga Drużyno Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej!

• Miło nam obwieścić, że Wasza szkoła zdobyła

Tytuł „Złotej Szkoły NBP”

III edycji 2022/2023

Nagrodę

za najlepiej wykonane
            zadania edycji

Dziękujemy za zaangażowanie i wszystko, co udało się osiągnąć w III edycji programu pod hasłem: Poznajemy bank centralny. Potwierdzeniem przyznania szkole tytułu i nagrody jest statuetka i certyfikat NBP.

Gratulujemy!

Zespół Złotych Szkół NBP

• TRZECIOKLASIŚCI MISTRZAMI ….

• Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w Olimpiadzie Sportowej rywalizując w jedenastu konkurencjach zespołowych z uczniami szkół z terenu Miasto i Gmina Świerzawa i okolic. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Świerzawie.

GRATULACJE DLA MISTRZÓW! BRAWA DLA OPIEKUNÓW!